OPAVSKÝ VELETRH

21.05.2012 12:16

Milovníci krásných aut, drobní stavebníci, domácí kutilové nebo zkrátka všichni, kteří se chtějí dobře pobavit a prožít příjemný den. Ti všichni jsou zváni a mohou vidět spoustu hezkých a užitečných věcí na 9. ročníku výstavy OPAVSKÝ VELETRH ve víceúčelové Hale Opava ve dnech 1.-3.6. 2012.Na akci dodáváme moderátora, dětský doprovodný program a Kadeřnicko-vizažistickou show.

Veletrh nese podtitul AUTO - STAVBA - BYDLENÍ - ZAHRADA - HOBBY - ZÁBAVA.

Stabilní a oblíbenou součástí akce je AUTOSALON. Také letos se bude prezentovat velká část regionálních prodejců osobních automobilů a skoro každý bude prezentovat nějakou novinku. Z těch ohlášených to budou nový Opel Zafira, Hyundai i30, nový Renault Mégane r. 2012, z dalších novinek nová KIA Cee´d a KIA Optima. Automobilka Ford představí například nový Fokus s motorem 1,0 EkoBoost s výkonem 125 koní.

Poprvé bude k vidění také Toyota Aygo Czech edition, nový Yaris i nová Avensis, nabízet se bude také RAV4 v limitované edici Black&White. Firma Mitsubishi představí jediný dieselový motor na světě se systémem proměnlivého časování ventilů na modelech ASX 1,8 a Outlander 2,2. Chevrolet kromě oblíbených modelů Aveo a Orlando představí nově pětidvéřový Cruz a hlavně sportovní legenda, která se vyrábí v omezených sériích - Chevrolet Camaro. NA venkovní ploše před halou bude zkrátka k vidění spousta krásných aut za veletržní ceny.

Počtem firem opět převládají firmy, zabývající se výrobky a službami pro dům, byt, dílnu a zahradu. Budou zastoupeni výrobci a prodejci oken, dveří, střech, podlah, garážových a průmyslových vrat, ale také nástrojů a nářadí pro profesionály i pro kutily. Nebude chybět nabídka nábytku a bytových doplňků. Záběr firem je ale velmi široký - najdete zde i tak specifické věci, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy pro vytápění, podlahová topení, atd.

Nedílnou součástí akce je i doprovodný zábavný program, který proběhne jak uvnitř v klimatizovaných prostorách haly, tak i na přilehlých venkovních plochách. Stejně jako v minulosti budou jednotlivé dny tematické. Sobota - DEN DĚTÍ - bude určen dětem, pro které bude připraven jak speciální program plný kouzelnických, pohádkových i klaunských vystoupení, tak také stabilní atrakce, které budou dětem k dispozici celý víkend - nafukovací atrakce, velká trampolína, dětský hrací koutek a další. Jak napovídá podtitul neděle - DEN PRO ŽENY - jsou doprovodné akce určeny především ženám. Kromě několika oblíbených módních přehlídek můžou být návštěvníci přímými svědky Kadeřnicko-vizážistické show Proměny 2012. Hvězdný tým hairmastera a vizážisty na podiu změní vzhled několika přítomných dam a k tomu  poradí s vhodnou image a kosmetikou, přidají tipy na aktuální trendy v líčení a hairstylingu a prozradí kosmetické triky z prestižních salónů.

Stejně jako v minulých letech je připravena Veletržní tombola o 1000 cen pro prvních 4000 dospělých návštěvníků veletrhu. Po příchodu na veletrh si každý z osudí vytáhne obálku a ihned zjistí, zda vyhrál. Ceny jsou opět velice zajímavé, jejich seznam a partnery akce najdete na jiném místě zpravodaje.

Již podeváté na Vás čeká zaplněná Víceúčelová hala i plocha před halou.  Opavský veletrh nabídne tři dny krásy, informací a zábavy. Zkrátka poslední květnový víkend skýtá jedinečnou příležitost spojit příjemnou procházku v opavských Městských sadech s návštěvou akce, která svým rozsahem nemá v regionu obdoby.