Krkonošský veletrh v Trutnově

28.04.2014 21:21

V. pokračování veletrhu stavebnictví, bydlení, zahradnictví a hobby pro oblast Krkonoš.

Prostory společenského centra UFFO v Trutnově budou hostit v pátek 2. května a v sobotu 3. května pátý ročník KRKONOŠSKÉHO VELETRHU.

Brány veletrhu budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin. Vzhledem k jarnímu termínu konání nese veletrh výstižný podtitul – Stavíme, bydlíme se zaměřením na Stavbu – Bydlení – Zahradu – Hobby

Krkonošský veletrh nabídne inspiraci nejen těm, kteří zvažují stavbu nového domu nebo zahajují rekonstrukci staršího domu, ale také těm, kteří své bydlení neustále modernizují.

Škála vystavovatelů bude široká – od výrobců dveří, garážových vrat, podlah, střech až po nabídku nářadí pro kutily. Dobře zastoupená bude i nabídky různých druhů vytápění. Většina vystavovatelů bude nabízet výrazné výstavní slevy.

V letošním roce bude veletrh rozšířen o zahraniční účast polských firem pod záštitou Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Doprovodný program bude probíhat po celou dobu konání veletrhu. Pro zpestření veletržní atmosféry, k poslechu i dobré náladě bude hrát Krkonošská dechovka a Vosa Band. Každý si bude moci vyzkoušet jízdu na elektrokole. Na venkovní ploše bude k dispozici desítka různých typů elektrokol určených do města i do přírody. Můžete zažít na vlastní kůži radost z jízdy bez námahy. Pro děti budou k dispozici dva skákací hrady, malování na obličej a jako překvapení přijde na veletrh i Krakonoš. Pro dospělé návštěvníky je připravena veletržní tombola o pravý diamant nebo soudek piva Krakonoš. Losovací kupón bude k dispozici přímo na výstavě.

Vstup na veletrh stojí 20 Kč pro dospělé a 10 Kč pro děti, ale obyvatelé celého trutnovského okresu obdrží do svých schránek volnou vstupenku na veletrh i s losovacím kupónem jako dárek.

Udělejte si čas a přijďte strávit příjemné chvíle na Krkonošský veletrh, který bude doprovázet v sobotu 3. května Městské Dračí slavnosti.

Na akci dodáváme moderátora.