FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH

21.05.2012 11:45

Ve dnech 25.-27.5.2012 Vás zveme na Frýdecko-Místecký veletrh, na který dodáváme moderátora.

Jeho VI. ročník nabídne mnoho inspirativního pro všechny, kteří uvažují o stavbě nového domu nebo chtějí zahájit opravy, rekonstrukce či modernizace bydlení.

Nabídka vystavujících firem je bohatá a poskytne návštěvníkům přehled výrobků, technologií a služeb souvisejících převážně se stavebnictvím a bydlením.

Najdete zde nabídku plastových i dřevěných oken a dveří. Že nemusíte hned investovat do dveří nových, o tom přesvědčí zajímavě provedené renovace dveří.

K nahlédnutí budou také garážová vrata, jako jsou výklopná vrata, sekční vrata, ale i vrata rolovací. Dále pak vjezdové brány, předokenní rolety, komínové a ventilační hlavice.

Nejčastější problematikou v dnešní době je energetická úspora. Na tuto otázku a mnoho dalších Vám rádi odpoví odborníci zabývající se vytápěním a úsporou energie. Jde o oblast, která zajímá opravdu všechny a na veletrhu je zastoupená nejen otopnými tělesy, kotly, podlahovým topením, regulací topných systémů, ale i využíváním obnovitelných zdrojů energie prostřednictvím tepelných čerpadel. Zájemci zde najdou také systémy zateplování, sanační a izolační technologie, plnivo do lehkých, tepelně a zvukově izolačních betonů, tvárnic suchého zdění.

V nabídce firem se objeví mimo jiné stavební a izolační materiály, systémy izolací a sanací vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávaní fasády, zateplovací systémy oken. Neméně důležitá je také otázka zabezpečení domu elektronickým zařízením.

Interiérové vybavení bude prezentovat česká firma zabývající se prodejem produktů pro zdravý spánek. Tato společnost vlastní vývojové centrum, které hledá řešení pro poruchy spánku. Nabízí spací anatomické systémy, postele z masivu, anatomické polštáře a lůžkoviny z ovčí vlny.

Veletrh vhodně doplní nabídka nabídka univerzálních lepidel, kosmetické výrobky, masážní přístroje, poradenství v oblasti finančních služeb, cestovních kanceláří...

Na veletrhu se také představí regionální prodejci osobních automobilů a skoro každý bude reprezentovat nějakou žhavou novinku. Z těch ohlášených to budou Renault Clio Gradtour, Renault Fluence. Regionální premiéru si odbude nový model Kia Cee´d a Kia Optima. Přijďte se podívat na autonovinky a využít zajímavé veletržní slevy na tyto auta.

Zajímavým doplněním veletrhu bude sobotní přednáška na téma Tepelná čerpadla v teorii a praxi - přednášejícím bude Ing. Slováček ze společnosti Termo Komfort s.r.o. Brno. Přednáška proběhne v sobotu 26. května v zasedací síni zimního stadionu od 10.00 do 12.00. Vstup je volný.

O zábavu se, stejně jako v loňském roce, postará zajímavý program ZlatoCoop Rádia Čas - kutání mincí v hodnotě 1.000.000 korun, soutěž pro celou rodinu. Celý milion v korunových mincích, o váze 3.6 tuny, bude umístěn v akváriu vedle multifunkční haly Sportplex Frýdek - Místek. Vylosovaný „kopáč" si za určitý časový limit může v hracím boxu nakopat okamžitou finanční výhru, záleží na jeho kutacích schopnostech. Přijďte se podívat na akci, která nemá ve Frýdecko- Místeckém regionu obdoby.

Květnový Frýdecko-Místecký veletrh nabídne širokou škálu výrobků, služeb, nových technologií, poradenství  a také mnoho zábavy a dobré nálady. Předposlední májový víkend nabízí příležitost jak spojit příjemné s užitečným a udělat radost sobě i druhým.