Celorepublikové semifinále skupinových choreografií DĚTI FITNESS tentokrát v Havířově

17.04.2014 10:21

Sportovní hala TJ Slávia Havířov, sobota 19.4.2014, start 9.30.

Na akci dodáváme moderátora

Sdružení „Děti fitness, aneb sportem proti drogám“ se již 15 let věnuje tomu, aby se volnočasové aktivity našich dětí ubíraly správným směrem a především tomu, aby děti viděly výsledky svého snažení a mohly se porovnat s ostatními.

Sdružení „Děti fitness aneb sportem proti drogám“® je neziskové občanské sdružení, které se již od roku 1999 snaží budovat v dětech vztah ke sportu, správně vyplňovat jejich volný čas a tím předcházet negativním jevům současnosti, jako je např. zneužívání drog. Našich akcí a soutěží se mohou účastnit již děti od tří let. V tomto věku představuje příprava na naše soutěže v podstatě pohybovou a gymnastickou přípravu, aniž by dítě předčasně směřovalo k dráze vrcholového sportovce.

Sdružení organizuje semifinálová kola soutěží v různých kategoriích (Aerobic, Orient, Street, Lidové tance, Mažoretky, Cheerleaders, Disco, Handicap aj) v různých městech naší republiky a dnes již také na Slovensku. Soutěžící mají možnost postoupit na celorepublikové finále s názvem „Mia festival“, které se uskuteční v pražské Lucerně.

www.detifitness.cz